Antic Love Şifre Değiştirme

Sanal oyunlar, ücretsiz olarak kullanıcılarına sunulurken, hem flört hem de bunun yanı sıra oyunun hikâyelerini çözmek için keyifli dakikalar geçirmek üzere, antic love tercih edilebilir. Elbette ki bu oyuna giriş yapabilmek için ilk olarak ücretsiz üyelik işlemlerinin gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Yine giriş yapabilmek için facebook hesabı da kullanılırken, üye olmak üzere, http://tr.anticlove.com/signin/1 adresini ziyaret edebilirsiniz. Elbette ki yine şifresini değiştirmek isteyenler ve şifresini unutanlar için de aynı sayfa üzerinden işlem yapabilmek mümkündür. İlk olarak üyelik işlemlerinden bahsederek, sonrasında da şifre sıfırlama bağlantılarına göz atalım.

Üyelik için hazır mısınız?

AnticLove oyunun ana karakteri olurken, benzersiz ve heyecan verici bir hikâye ile oyuna başlamak isteyenler, aşağıda yer alan üyelik bilgilerini, belirttiğimiz form üzerine doldurarak, oyuna giriş yapabilirler.

  • E- posta adresi ( onay için şifresini bilmeniz gerekiyor )
  • Karakter adı
  • Parola
  • Bu bilgileri girmeniz ve ‘’ OYNA ‘’ butonu tıklamanız halinde, kullanım şartlarını okumuş ve kabul etmiş sayılmaktasınız.

Şifre değiştirme işlemleri

Öncesinde mevcut olan üyeliğinizin şifresini unuttuysanız eğer; http://tr.anticlove.com/ sayfası üzerinden, ‘’ BAĞLAN ‘’ Butonunu kullanarak, giriş sayfasına yönlendirilmeniz gerekmektedir. Giriş sayfası üzerinde yer alan kutucukların alt kısmında bulunan; ‘’ parolanızı mı unuttunuz? ‘’ sekmesi kullanılarak, parola sıfırlama işlemi gerçekleştirilebilir.

Parolanızı yenilemek ve değiştirmek için, kayıt esnasında kullanılan e- mail adresinin girilmesi gerekmektedir. Yine elbette ki bu onayın sağlanması ve yeni şifre oluşturulması üzere, e- mail adresinizin de şifresini bilmeniz gerekiyor. Eğer ki kayıtlı olan mail adresinizin şifresini bilmiyorsanız ilk olarak, e- mail adresi şifre değiştirme işlemlerine göz atmanız gerekmektedir. Bu durumda da mail için kayıtlı olan cep telefonu numarası ya da gizli soru yanıt sistemi ile şifrenizi yenilemeniz mümkün olacaktır.

Son Yazılar
Bir cevap bırakın