Finansbank İnternet Şifresi Değiştirme

Finansbank 

Şifre değiştirme işlemleri, şifremi unuttum veya şifre hatırlatma işlemleri gibi işlemlerin yapılabilmesi için makalemizin alt bölümünde diğer bankaların şifre değiştirme işlemleri hakkında bilgiler de verilmiştir. QNB finans bankası şifre değiştirme işlemlerini makalemizi inceleyiniz.

Bildiğiniz gibi bankacılık işlemleri, internet bankacılığı ile oldukça kolay bir hale gelmektedir. Gerek kredi kartı ve gerekse hesap kartlarında yapılan tüm hareketleri gözlemlemek, ödeme tarihlerine göz atmak, hesap özeti seçeneklerini izlemek ve bunların yanı sıra yine pek çok fatura işlemlerinizi de internet üzerinden gerçekleştirebilmek için kullanılmaktadır.

Bu yazımızda sizlere Finansbank internet şubesi hakkında bazı bilgiler verecek olurken, internet şubesini unutanlar ya da değiştirmek isteyenler için şifre değiştirme işlemlerine yer vereceğiz. Peki, Finansbank internet şifresi değiştirme nasıl gerçekleştiriliyor?

Finansbank şifre değiştirme

İlk olarak; http://www.qnbfinansbank.com/ adresine giriş yapmanız gerekiyor. Link üzerinde yönlendirildiğiniz Finansbank ana sayfası üzerinde sağ üst kısımda yer alan internet şubesi butonuna giriş yapınız. Bu kısımdan direkt olarak sisteme giriş yapabilirsiniz. Fakat şifresini bilmeyenler için, yine bu sayfa üzerinde yer alan giriş kutucuklarının altında yer alan tıklayınız ibaresine giriş yaparak; şifre yenileme işlemlerine başlayabilirsiniz.

Finans şifre

Şifremi unuttum butonu tıklatıldıktan sonra finans şifre sayfasına yönlendirileceksiniz. Buradan yapmanız gereken işlemi seçerek devam etmeniz gerekiyor. Bunlar arasında;

  • Finans şifre
  • Cep şubesi ayarları
  • SIM Kart Bloke Kaldırma seçenekleri bulunmaktadır.

Finans şifre butonu tercih edilerek, kredi kartı, banka kartı ya da hesap numarası seçeneklerinden kendinize uygun olanı seçiniz. Örneğin kredi kartı şifre işlemleri için şu bilgilere göz atabilirsiniz.

Kredi kartı şifre işlemleri

                İşleme devam edebilmek için sizlere gerekli olan bilgiler şöyledir.

  • Kredi kartı numarası
  • Kart güvenlik numarası
  • Kredi kartın ön yüzeyinde yer alan son kullanma tarihi
  • Kart kaydı yapılırken kullanılan cep telefonu numarası

Tüm bu bilgileri ilgili kutucuğa girerek, ileri butonu ile şifre yenileme, şifre değiştirme işlemlerine devam edebilirsiniz. Eğer ki bu işlemler için her hangi bir bloke durumunuz mevcut ise, Finansbank müşteri temsilcileri ile görüşerek, blokenin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz.

qnb finansbank şifre değiştirme makalemiz sizin için umarım açıklayıcı olmuştur. Bu makale hakkında aklınıza takılan soru bulunursa yorum bölümünden muhakkak bize sorunuz. Finans bank şifre değiştirme işlemlerinizde bu makale işinize yarayacaktır.

Küçük bir uyarı. Şifrenizi kimse ile paylaşmayınız.

İşinize yarayabilecek bağlantılarımız : 

Yapı Kredi Şifre Değiştirme,
iş bankası şifre değiştirme,
Halkbankası şifre değiştirme,
Ziraat Bankası Şifre Değiştirme,
Akbank Şifre Değiştirme,
Garanti Bankası Şifre Değiştirme

Son Yazılar
Bir cevap bırakın